| guess_who a întrebat:

Ati mancat vreodata mancare de caine?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Am gustat mai demult, nu pot spune ca mi-am pus o farfurie. Am rontait o bobita de-aia. E foarte sarata si cu o consistenta malaioasa.

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu happy Oare cum e?laughing
Cateilor le place.Nu e buna pentru noi big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Hmm. nu, si nu as incerca niciodata, are un miros oribil.

| d33a a răspuns:

Mancare de caine sau mancare pentru caine? Cred ca nici una nu e gustoasa :-&

| domidoc a răspuns:

Nu. Dar de ce nu? Daca as avea ocazia, as incerca.In fond, are aceeasi structura biologica cu a altui mamifer.Pe vremuri[ante '89] in Ro s-a mancat si nutrie. Evident, nu eu as fi macelarul si nici n-as comanda-o special. Dar daca ar fi gata facuta, as incerca. Nu am "fix"-uri.

| ingeras14 a răspuns:

straight faceDa ce eu sunt caine ca sa mananc mancare de caine?hee heeNam mancat niciodata si nu vreau nici sa incerc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat cand eram mai mic, are gust picant si nu e tare placut la gust, ma refer la Pedigree granule.

| Ally a răspuns:

Nu! si sper ca nu voi fi nevoita niciodata.

| Blu_7007 a răspuns:

Da e chiar foarte buna... ce-ai patit?rolling on the floor n-am mancat niciodata si nici nu vreau sa mamanc