| andreipetresu a întrebat:

Ati vrea ca serialul " La bloc " sa revina? ( cu actorii din prezent )

6 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Sincer pentru mine la bloc nu mai inseamna nimic. acum sunt trasnitii in top. pana si vacanta mare nu mai este ce era.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA!

| andrw1929 a răspuns:

Nu prea ma mai fascineaza serialul "la bloc " acum... :-|
Raspunsul meu este : NU

| Athée a răspuns:

Nu prea am urmarit " La bloc " mai mult " Vacanta mare " sau " Trasnitii din Nato ". Dar daca s-ar redifuza, m-as uita.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Daaa,eu una as vrea.mai demult cand se difuza la tv nu ratam nici un episod.as vrea sa fie cu aceeasi actori pentru ca stiau tot timpul sa isi intre in rol iar la finalul episodului abia il asteptam pe urmatorul happy

| ѕოiℓ a răspuns:

Da