| Antonia90 a întrebat:

Au aparut pe facebook o garmada de "quiz-uri"("ce fel de bucatar esti?" "ce fel de parinte esti? " etc etc ) cred ca stiti prea bine despre ce vorbesc.problema e ca la mine nu merge nici unul :)). imi apare pagina alba.atat. cam asa:
http://i.imgur.com/NBKzz.png
de ce si ce pot face sa mearga? trebuie instalat ceva?
ca browser am google chrome.

1 răspuns:
| Stunt3r a răspuns:

Ultima versiune de Google Chrome are probleme cu pluginuri (Adobe flash de exemplu) si primeste crash de multe ori.
Iti propun sa folosesti Opera! Design aproape la fel (mai fain cei drept) si functii foarte utile.

Sau intampina Facebook-ul probleme in momentul acela (mi s-a intamplat si mie).

Funda?