| Beex a întrebat:

Aveti ceva idei cum as putea face o macheta la fizica(circuit electric, baterii, beculete, intrerupatoare)? Adica, ce as putea reprezenta in macheta aia, si cum as putea sa o fac, ca nu prea am idei plus ca e prima data cand trebuie sa fac o macheta.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| hope2destiny a răspuns:

Poti sa desenezi: un carusel, o mana cu unghii, o alee din parc, o floare, mai multe flori...sau poti sa faci in spatiu o casuta, dar e mai dificil...eu m luat 10 pe chestia aia cu unghiile big grin

4 răspunsuri:
| hope2destiny a răspuns:

Oricand:*

| hope2destiny a răspuns:

Pai pur si simplu mi-am desenat mana si am pus beculete in locul unghiilor big grin

| Beex explică:

@hope2destiny mersi mult de tot!

| Beex explică:

@hope2destiny cum si facut aia cu unghiile ca nu'mi pot imaginalaughing?