| alexandraskizwx a întrebat:

Aveti idee in cat timp poate ajunge un colet prin urgent curier? multumesc.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns:

In aproximativ 2 zile lucratoare e la tine, adica azi ai dat comanda si persoana a trimis coletul tot azi iar maine ar trebuie sa fie la tine.

| AnnaAnnne a răspuns:

Mie mi.a ajuns cv prin urgent curier in 3 zile. Sper ca te.am ajutathappy

| Gabryel123 a răspuns:

Sincer : CU rabdarea treci si marea. AI putea sa iti gasesti o, ocupatie pana ti se va livra acel colet si sa nu te gandesti oare cand vine, oare de ce nu a venit inca etc. stiu ca esti nerabdatoare dar cu rabdare rezolvi totul in acest caz

| hagi148 a răspuns:

Cam 2-3 zile

| sara18 a răspuns:

Depinde de fiecare firma de curierat.Dar aproximativ cam intr-o zi, cel putin eu asa am primit un colet prin curier rapid

| adrianz_3367 a răspuns:

24 ore lucratoare.

| Gibik a răspuns:

Buna! Maxim 24 de ore.