| Numai e:) a întrebat:

Aveti intrebari pentru care dati fundita?crying
Ca vreau si eu.Va rog

Răspuns Câştigător
| georggyy a răspuns:

Ti-am dat fundita!:*
Da si tu!

8 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Am eu intrebari. eu la toate intrebarile deu fundite... daca m-au ajutat raspunsurile

| adi4ever a răspuns:

Da am intra la mine si daca imi gasesti folositor la ultima intrebare care am pus-o cu niste referate iti dau fundita

| Simple Girl:X a răspuns:

Dau eu fundita. daca imi spui ce culoare imi sta mai bine la parlaughing. vezi ca am pus o intrebarebig grin

| georggyy a răspuns:

Hay da un raspuns aici!:)
Dai si tu fundita?:D
http://www.TPU.ro/conversatii/cat-timp-iti-petreci-pe-TPU-ro/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toate intrebarile mele acord fundita, atata timp cat am primit raspunsul de care am nevoie si care m`a ajutathappy. Cred ca am vreo` 2 intrebari la care nu am acordat fundita. Ia vezi poate poti sa ma ajutilaughing si facem tranzactiasmug, dai raspunsu` corect pleci acasa cu funditoiu`!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Dar daca vrei fundite, fi mai activa pe site si gandeste raspunsulwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta incerc si eu sa gasesclaughingrolling on the floor