| Mari2104 a întrebat:

Azi este ultimul episod din Nini... Oare ce se va intampla? Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Da

| chelie91ptm a răspuns:

Am emotii

| ZuZu_5648 a răspuns:

Parerea mea e ca thomas afla de balbaitu ala de nikolas si o injura pe nini laughing

| fuckU a răspuns:

Uite ce cred eu:
1) nini si thomas se casatoresc si raman impreuna pana la adanci batraneti
2) anjel si carmen raman impreuna
3) bunicul lui nini si lupe raman impreuna
4) chow si ala raman impreuna
5) juan ramane impreuna cu neagra aia
6) lola si martin raman impreuna
7) nini va lasa in urma peruca lui zampano " 4 ever "
8) horacio si philadelphia raman impreuna
9) vichy si sebastian raman impreuna
10 ) cam asta este parerea mea

| LoveCristina a răspuns:

nini vreasa plece dar tomas nu o lasa toti angajati si prieteni se vor imbraca ca Nicolas vor avea peruci apoi se vor casatori!

| LoveCristina a răspuns:

Nini va vrea sa plece Tomas no so lase toti vor puta haine si peruci ca Nicolas apoi se vor casatori!