| VadPorci a întrebat:

Azi mi-am instalat virtua tennis 2009. l-am instalat am bagat craku si cand sa inceapa mi-a aparut o casuta cu don't send sau send error raport ce sa fac dau funda la primul raspuns corect vreau jocul! sau un link de unde pot sa-l downloadez si sa fie bun dau funda!

4 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

Ia alt crack

| sinblade27 a răspuns:

Eroare de la crack intra pe gamecopyworld si ia altul

| Florys a răspuns:

E din cauza la crack, nu ai incercat sa bagi alt crack in joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa dai la autorun si sal instalezi normal defpat nici eu nu-s sigur dar asa am facut la fifa