| Camil34 a întrebat:

Azi se împlinesc 102 ani de la scufundarea Titanicului...ce ați fi spus daca Marilyn Manson ar fi jucat în filmul Titanic și ce rol ia-ți fi dat? Ce spuneți dacă Brad Pitt sau Johnny Depp ar fi jucat în rolul lui Jack Dawson?

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pe Marlyn l-as vedea in rolul capitanului. Imagineaza-ti ca mr. Smith si Jack Sparrow ar fi in locul lui Jack Dawson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui Manson i-aş fi dat rolul aisbergului. Titanicul e o capodoperă cinematografică, iar Pitt nu prea e obişnuit cu aşa ceva. Cât despre Depp, în perioada în care se filma Titanicul, era ocupat să filmeze pentru o altă capodoperă(Donnie Brasco), alături de Al Pacino şi Michael Madsen.