| kogame a întrebat:

Bai deci vreau sa vad un episod din dexter laboratory in care el se juca cu niste prieteni de-ai lui ceva gen boardgame, numai stiu cum se numea

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Cred ca episodul se numeste D&DD:
http://www.220.ro/desene-animate/Laboratorul-Lui-Dexter-D-DD/TiLNV4yrjS/

Daca vrei sa afli numele altor episoade, intra aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Dexter%27s_Laboratory_episodes

| kogame explică (pentru iulianr):

Asa ma mersi mult...multumesc tuturor.

7 răspunsuri:
| millyca a răspuns:

Am vazut episodul acum multi ani, dar nu stiu cum se numeste. Vezi ca gasesti pe Wikipedia lista cu toate episoadele din Dexter's Laboratory. Daca le iei la rand ai sanse sa il gasesti pana la urma. Scrie la fiecare in parte in cateva randuri despre ce este vorba.

| samysamy a răspuns:

Daca incepi cu "BAI" o fraza/propozitie/intrebare sunt slabe sanse sa iti raspunda cineva sad tu n-ai auzit de buna/hello stiu si eu... ceva politicos. Cat despre dexter n-am mai vazut asa ceva de la varsta de 7 ani deci cel mai probabil si tu te incadrezi cam pe acolo tongue

| kogame explică (pentru samysamy):

Mda deci daca nu ai habar nu mai comenta si doar sunt curios de episod...si ma lasi cu buna/hello...

| samysamy a răspuns (pentru kogame):

Te las te las laughing la fel cam toata lumea rolling on the floor

| kogame explică (pentru samysamy):

Mda uite cu cine incerc eu sa ma inteleg...

| Concept a răspuns:

E vroba despre episodul 3 din sezonul 2.