| clmadalina a întrebat:

Baietii de ce plac fetele cu sani mari si fund? :d

Răspuns Câştigător
| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Ai gasit persoana potrivita.Baietii din ziua de azi (unii) le plac aceste lucruri doar pentru lucruri...mai putin frumoase.Eu stiu cuvantul dar nu vreau sa imi vina sa vomit.Aceste tipuri de fete sunt atrase cu obiecte frumoase si scumpe, cu bani.Cred ca ti-ai dat seama si singur\a (nu stiu daca esti fata sau baiat)... Sper ca te-am ajutat. FUNDITA?

14 răspunsuri:
| YoYoLicious a răspuns:

Ca sanii si fundul deosebesc o femeie de un barbat

| M25M a răspuns:

Este o atractie psihica mai mare catre acest tip de fete. Cand vedem astfel de fete primim impulsuri in neocortexul prefrontal si ne creste nivelul de excitatie(libido). Totul este psihic si biologic. Nu ne prejudecati big grin

| TheDifference a răspuns (pentru M25M):

Bravo pentru un raspuns foarte interesant oe care nimeni nu il intelegerolling on the floor prea multa biologie laughingrolling on the floor) zi direct, ca sa aiba ce **** si gatarolling on the floorrolling on the floor) scuze nu ma puteam abtinelaughing

| M25M a răspuns (pentru TheDifference):

Atunci permite-mi sa reformulez intru-un mod mai putin stiintific: Pentru ca nu ne place "femeia snur/ fara t**e fara c*r" big grin

| DarkBlood32 a răspuns:

Deoarece acestea sunt instinctele de baiat.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca din preistorie, femeile voluptoase erau considerate fertile, capabile sa dea naster urmasilor sanatosi si sa ajute la perpetuarea speciei. Intre o fata slaba, piele si os, si una cu forme, orice baiat normal ar alege pe cea cu forme.(metrosexualii si obsedatii de moda sau alti freaks nu intra in discutie)

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cam asa-s toti.
Tu ai prefera o partenera care sa nu arate bine? Nu cred.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Cum fetelor le plac penisurile mari, asa ne place si noua baietilor sanii mari findca avem pe unde baga penisu si sa ne simtim mai bine si fundul ne place findca atunci cand punem mana pe el ne simtim ca in Rai mai ales cand baga penisu in el, Uhuuuuuuu, stiu ca e putin cam exagerat raspunsul dar asta e adevarul big grin

| TimeParadox a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

The weirdest boner you have right now laughing

| TheDifference a răspuns:

Numai de ai dracu k se le ofitce pe celelalte laughing)rolling on the floor) rolling on the floor cum zice si @FreestyleBMX la prima parte rolling on the floor) voua va plac baietii cu scula cat world trade center...noua de ce nu fetele bunerolling on the floorlaughing)

| DLeonard a răspuns:

Pentru ca au mai multa satisfactie atunci cand au cu ce se mandrii si ce atinge in timpul actului sexual.

| ValyMT2 a răspuns:

Ca sa aiba pe ce pune mana. Si mai tarziu ca sa aiba ce ****

| tarik44 a răspuns:

Cea mai stupida intrebare...

| THESNIPERS7 a răspuns:

Pentru ca ne plac fetele cu forme nu cele plate ca o scandura.