| anonim_4396 a întrebat:

Banchetul clasei a 12-a se tine cu toate clasele din liceu si profesorii la un loc? Si cum se desfasoara? Cate un elev al fiecarei clase tine un discurs?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e o regula. Poate sa-si tina fiecare clasa banchetul ei sau cu toate clasele. Daca n-ati fost uniti ca si clasa recomand sa faceti cu toate clasele. Profesorii vor ii invitati, pe cei de la clasa voastra (si fiecare clasa pe ai ei daca faceti la comun) + conducerea (directorul si adjunctul)
Nu, nu se tin discursuri, va duceti sa va distrati nu sa va plictisiti. laughing Daca chiar vrea cineva sa tina, nu-l opreste nimeni, dar nu e obligatoriu

| georgyanaaa a răspuns:

Nu nu se tine si Banchetul il puteti face singuri sau cu o alta clasa de a 12 a si profesori de asemenea sunt invitati succes mare