| Bianca206 a întrebat:

Brevoxyl se gaseste la orice farmacie? cum ar fi, catena?

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

La Catena sigur gasesti (lucreaza maicamea in latul asta). E in jur de 28. 50 - si eu foloseschee hee - si chiar daca pe moment nu au. Fac o comanda si trebuie sa-l primeasca. O sa-ti spuna sa revii in 2 zile. Ceva de genul :p.
Dar poti incerca si la alte farmacii, daca nu gasesti la Catena happy

5 răspunsuri:
| DianaAndra1 a răspuns:

Lantul * ( de farmacii catena.) Multumesc! happy

| naruto_3074 a răspuns:

Trebuie sa aiba ca de aia e farmacie

| roxana_8941 a răspuns:

sad Il caut si eu, dar mi s-a spus ca nu se mai aduce! Daca una dintre voi aude, respectiv gaseste, zvon plss. Sunt din Bucuresti

| IrinaMica a răspuns (pentru roxana_8941):

Am gasit eu o farmacie in Brasov si fac ei crema in laboratorul lor, comanda substanta peroxid de benzoil de la Bucuresti si apoi fac ei crema. Costa in jur de 45 lei, 40 gr are tubul. Adresa farmacia FARMINA Brasov, Piata Sfatului, Nr. 26
Telefon 0268.477.899
Program de lucru Zilnic: 8-20, Sambata: 8-14. Eu sunt din Galati si prin curier am dat 30 lei. Puteti suna la Farmacie si v-o trimit ei. Dar daca aveti cunostinte in Brasov, mai bine o cumpara cineva de la farmacie si o pune la posta, ca prin posta costa doar 8 lei transporul. Sper sa va fie de folos happy

| emmacska a răspuns:

Eu nu gasesc la nici o farmacie, mi-au zis de la farmacii ca nu mai au in stoc. sau nu stiu ce s-a intamplat mai precis, poate nu se mai produce.sau a fost retrasa de pe piata. daca gasesti undeva anunta-ma si pe mine te rog happy mersi!