| anonim_4396 a întrebat:

Bun am hotarat sa merg in vacanta dar nu stiu unde imi puteti zice unde din Croatia, Elvetia sau Franta? As vizita Disneyland dar si la Croatia e fain si elvetia mama...
Ajutooorr

Răspuns Câştigător
| OMEGE a răspuns:

Buna Adyna! Depinde ce doresti cel mai mult sa vezi, fiind anotimpul iarna, statiunile din austria si elvetia sun pline! Este excelent pentru sporturi de iarna. Franta este orasul dragoste, a branzei si a vinului de mare calitate. Daca te duci in Franta poti sa vezi si DisneyLand Paris! Deci e cam 2 in 1 laughing. Croatia este o tara minunata cu un folclor deosebit si traditii minunate,au cladiri acolo, mai vechi decat unele orase din Romania.O Tara minunata, dar daca mai intreba pe mine in legatura cu aceasta excursie, as alege Paris! Ai Multe de vazut:Arcul de Triumf, Muzeul Luvru, Turnul Eiffel smug

4 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Sincer: In Romania! De ce toata lumea vrea sa viziteze alta tara, cand are o comoara exact aici unde este? Mergi in Poiana Brasov intr-o drumeti pe Postavaru', sau la Piatra Neamt pe munte. De ce tebuie sa mergi in alta tara cand ai luxul dorit aici.
Nu ne trebuie o tara ca afara.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu, Romania e frumoasa nu sunt in potriva sa o vizitez dar momentan vreau sa vizitez alte tari happy

| Rypperz a răspuns:

Sa mergi in franta.e minunat, am fost acolo.are o mancare...nu mai stiu cum se numeste dar e foarte buna.sa mergi in franta