| vintageheart a întrebat:

A fost aseara un film pe TVR2 care a inceput de la 11 si 10.Se numea Patimile lui Darkly Noon. L-am urmarit doar pana la partea in care darkly(Lee) fuge in padure si cand se intoarce acasa Callie ii spune sa plece(pentru ca arata groznic, tot era ranit parca, iar clay i-a adresat cateva lovituri).

Imi puteti spune ce s-a intamplat mai departe? insa mai detaliat.

Răspuns Câştigător
| mih5a a răspuns:

Pai dupa ce a plecat acasa la Callie a venit baitul care l-a gasit pe Lee si i-a salvat viata.
A intrebat unde este Lee si Callie i-a spus ca ea l-a alungat.
Acel baiat a pornit in cautarea lui si l-a gasit in pesterea care i-o aratase Callie.Era foarte ranit.
El i-a spus lui Lee ca vrea sa plece cu camioneta si oras(maine-seara) si o sa-l ia si pe el.
In prima faza Lee nu a vrut dar dupa aceea s-a razgandit.
Dupa asta Lee s-a ''vopsit'' tot in sange si cu un fel de sabie in mana a plecat la Callie acasa vrand sa o omoare dar a intervenit ibitul ei si baiatul care l-a salvat pe Lee de la moarte(stiu doar ca acea casa luase foc dar nu stiu din ce cauza) si l-au rapus pe Lee.
Callie plangea fiindca trebuia sa iasa de urgenta din casa daca nu voia sa fie arsa de vie.
Lee a fost ars in flacari iar iubitul lui Callie ranit.
In final s-au intalnit cu o familie de circari care se ratacisera in padure si carora li s-au pierdut toate lucrurile.
Cei trei supravietuitori s-au oferit sa ii conduca pe acestia afara din padure iar baitul familiei de circari i-a dat lui Callie un pantof argintiu frumos croit.
The endbig grin
Sper ca ai inteles cat de catbig grinbig grinbig grin
Sa ai o zi buna!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ajunge la un final tragic happy cauta pe youtube sfarsitul filmului sau scoate-l de pe net!