| lola_2540 a întrebat:

a inceput vacanta mare si in cateva zile o sa am propriul calculator, in camera mea.in fine. cel pe care il folosesc acum are sims 8 in 1, si pe calculatorul meu vreau sa imi instalez inca un sims, dar nu stiu care e mai bun. sims 2 sau sims 3? voi, cei care le-ati jucat pe ambele 2 si 3, ce preferati, care e mai interesant? le-as instala pe amandoua dar ocupa prea mult spatiu in calculator, avand in vedere ca o sa am si alte jocuri.astept raspunsuri! pup:*:*!

Răspuns Câştigător
| Andreea_8861 a răspuns:

Eu sincer prefer sims3. sims2 e ok, dar sims 3 il intrece clar. happy

in sims3 poti personaliza absolut totul, poti sa te plimbi pe unde vrei. e mult mai bun
sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Sims 3. Are mult mai multe facilitati in comparatie cu Sims 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 3 e prea complex.abea merge pe leptop.incearca cu 2-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 3 e prea complex. abia merge pe leptop.incearca cu 2-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 3...nu poti sa mi-l dai si mie?batting eyelashes