| ian04ka a întrebat:

Adineauri ma gandeam sa merg la tabara de vara, dar cam nu stiu ce sa-mi iau cu mine. Propuneti va rog o lista cu cele necesare. fundita

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Trebuie sa iti iei haine, haine subtiri - tricouri, pantaloni scurti etc.
Apoi iti trebuie crema de protectie impotriva razelor solare, periuta si pasta de dinti, o carte buna...iti dai si tu seama ce ti-ar trebui, de ce ai nevoie...

| Andr7687 a răspuns:

In primul rand daca e o tabara de vara iti trebuie in general tricouri dar ia-ti si ceva cu maneca lunga(poate vremea se strica), adidasi, slapi, costum de baie(daca e nevoie) blugi lungi si/sau scurti... pijamale... dar nu uita de mp3/mp4! fundita?batting eyelashes