| mybutterfly a întrebat:

Buna all happy
Imi puteti recomanda niste filme frumoase si interesante :d.
Multumesc frumos kiss

8 răspunsuri:
| Asdfghjklove69 a răspuns:

Big mama,Love story,Ice age, After school special, American Pie etc.

| AlexC a răspuns:

Un film interesant mi s-a parut 12 monkeys. Si Donnie Darko a fost frumos si interesant.
Gen comedie: The hangover 1, 2
Old School
si putin romantic Life as we know it

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Sucker Punch, Minotaurul, Tangled, The Mirrors2, Bloody Marry, The Prece

| flashback a răspuns:

Buna!
Pai,filmele sunt de mai multe genuri, dar iti dau din ce am vazut si eu si mi-a placut:
Tangled (2010)
The Tourist (2010)
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)
Love and Other Drugs (2010)
Life as We Know It (Viaţa aşa cum este ea )
TRON: Moştenirea
Harry Potter şi Talismanele Morţii Comedii:Little man
Date movie unrates
The ugly truth

Is super tari :X Spre ca te-am ajutat.

| LadyR a răspuns:

Buna! Uite cateva filme care mi-au placut mult: Paulie, Honey, Gorila Joe, Dovleacul salvator. Fundita? love struck

| Ioaredy a răspuns:

Hey! Ai aici cateva filme ce sper sa-ti placa:Jurassic Park ,Jurassic Park III ,Titanic ,Dracula: Un mort iubaret ,Gnomeo si Julieta, Sharpay's Fabulous Adventure,Acasa la Coana Mare 3 ,Twilight,New Moon,Harry Potter,Home Alone 1, Home Alone 2, Home Alone 3,Mr. Bean's Holiday. sper ca te-am putut ajuta! pa!

| Ioaredy a răspuns:

Hey! Ai aici cateva filme ce sper sa-ti placa:Jurassic Park,Jurassic Park III,Titanic,Dracula: Un mort iubaret,Gnomeo si Julieta, Sharpay's Fabulous Adventure, Acasa la Coana Mare 3, Twilight,New Moon, Harry Potter, Home Alone 1, Home Alone 2, Home Alone 3, Mr. Bean's Holiday. sper ca te-am putut ajuta! pa!

| myboy a răspuns:

The green hornet