| anonim_4396 a întrebat:

Buna all :* o mica intrebare...am sims 2 si am auzit ca se pot downloada anumite lucruri de pe niste site-uri pentru sims. Vroiam sa va intreb daca voi. cei care ink va mai jucati sims >:" ati downloadat lucruri pentru simsi big grin? Si daca da de pe ce site-uri si cum sa le pun lucrurile downloadate in joc big grin

Ms mlt :*

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

De aici
http://www.thesimsresource.com/
gasesti in arhive cred si cum se extrag in joc

6 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Deschide jocul si vezi daca sunt
ar trebui sa fie acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ...eu am cautat de exemplu o rochita pentru un adult ...si am dat pe "downloads this creations as a sims2peck" si dupa mi-a aparut cv de la sims in care imi zice de install. dau install si dupa imi apare ca s-a inregistrat cu succes...asta inseamna ca acum tot ce am downloadat le am in joc?confused

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ziceti-mi si mie cei care jucati sims 2, eu mi-am facut familie dar nu stiu cum sa incep jocul... va rog spuneti-mi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba prostule gaseste singur site-ul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heii all; x ma ajutati cu ceva plzz. astai care se stiu al sims. xd.[cum pot adolescentii [nu adulti]. sa faca. copii ca am vazut pe youtube. astfel de lucruri? xd daca stii raspuns ad. diiu. 4love