| vanessica2011 a întrebat:

Am 12 ani si peste o saptamana merg in prima mea tabara la munte. Tabara dureaza o saptamana.Am primit liste ce obiecte sa le am la mine, dar nu stiu cati bani sa iau.In general nu cheltuiesc prea mult.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
100-150 de lei. Eu zic ca sunt sufiecienti daca nu cheltuiesti prea mult in general. Bine, acum depinde si daca mergeti in locuri in drumetii pe la castele, drumetii etc. Atunci poate ti-ar trebui mai mult daca vrei si suvenirurithinking
Drum bun si distractie placuta!happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de aceeasi varsta si eu imi luam bani suficienti, sa nu raman fara si sa imi para rau ca nu mi-am luat ceva, dar nu ii cheltuiam pe toti. Depinde cat vrei. Nu iti zic eu o suma.

| sonia_6457 a răspuns:

150 lei