| LovelySmile98 a întrebat:

Am 17 ani. As vrea sa imprumut niste carti dar nu am nici o idee ce fel de carti. Ce carti imi puteti recomanda? care v-au placut mai mult? Nu vreau carti cu autori romani, sa fie cat mai interesante. Fundaa love struck

3 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Depinde si de lista ta de lectura de pana acum. Nu poti trece la lectura avansata pina cand nu ai parcurs celelalte etape pentru ca nu o sa intelegi ceea ce citesti. Ai aici o lista: https://www.goodreads.com/shelf/show/100-books-to-read-in-this-lifetime

| Teodora_Gabriela_1985 a răspuns:

Romane :1) Pretul razbunarii - Leigh Stanford
2) Si maine e o zi - Jessica O'connor
3) Coincidenta stranie - Laine Allen
4) In plasa seductiei - Susan Doyle

| Teodora_Gabriela_1985 a răspuns (pentru Teodora_Gabriela_1985):

Eu le-am citit pe astea acum ( 12 ani ). Nu stiu daca o sa-ti placa!