| Alishia a întrebat:

Buna,am alta problema,din nou,stau in Bucuresti si as vrea sa stiu daca cunoasteti locuri care merita vizitate,nu foarte populate gen Pusticul, Pasarea, sau nu stiu... orice loc in care va simtit bine si ati vrea sa mi-l spune-ti si mie.happy

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Am fost câteva săptămâni, însă m-a cucerit, nu am reuşit să pot vizita toate câte sunt pe acolo. Ce pot însă să îţi recomand, din ceea ce am vizitat, şi mi-a plăcut la nebunie sunt cele cunoscute de majoritatea: Km 0, Piaţa Universităţii, Teatrul Naţional, Naţional Arena, Centrul vechi, parcurile, Casa Poporului. Dar hey astea mi-au plăcut mie, şi apoi, mai am de vizitat, Arcul de Triumf, Faimosul Pod, şi câte şi mai câte. Sper că ţi-am fost de ajutor!winking