| BetaAlfaGamaDelta a întrebat:

Buna am auzit ca Lala Band se destrama, Este adevarat? Si mai vreau sa va intreb ceva.Am auzit ca baieti sau fete din Lala Band au pozat pentru Bravo Boys sau Bravo Girls din cate stiu sunt reviste cu porcarii.As vrea sa stiu si fara raspunsuri urate.

Răspuns Câştigător
| Ilinca1428 a răspuns:

Buna,nu lala band nu se destrama este o porcarie,si da unele fete si unii baietii pozeaza in barvo girls sau bravo boys, dar nu este o revista cu porcarii, in revista este vorba despre stil, actorii, muzica si trupehappy

5 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta explică:

Ba da ii voi mai place.

| BetaAlfaGamaDelta explică (pentru BetaAlfaGamaDelta):

Chiar nu stiu cui sa ii dau funda va multumesc tuturor asa ca celor ce nu le voi da funda le dau voturi.

| cristy3991 a răspuns:

Ce mi-as dori sa se destrame trupa aia de **** si nu numai. Sa se interzica spalarea asta de creier prin muzica de proasta calitate.

| AtomReed a răspuns:

Daca s-ar fi pozat, nu-i vei mai place?

| mirumiru366 a răspuns:

Nu nu se destrama.Si nu au pozat acolo.