| Timeea2001 a întrebat:

Am auzit la radio o melodie si era o fraza I love you...si nu stiu cum se cheama ca mi-a placut mult...Ma puteti ajuta? Cine raspunde corect primeste funda.

9 răspunsuri:
| MPL98 a răspuns:

Mai sti ceva din ea? C a poate imi dau seama...

| Timeea2001 explică (pentru MPL98):

Stiu ca era linistitoare si refrenul era cu fraza asta cred ca o data a cantat-o si Valentin Dinu de la romanii au talent el a cantat melodia asta la botezul fetitei lui PEPE

| TemptationLove a răspuns:

Ai mai auzit si alte versuri deoarece sunt foarte melodii cu versuri de genul