| anonim_4396 a întrebat:

Am avut mai mult credit pe telefon si s-au activat automat 2 optiuni mai vechi. Cum pot dezactiva o optiune, am incercat sa sun la *100# dar nu am gasit nimic care sa ma ajute.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Optiunile se activeaza in mod automat daca nu sunt dezactivate si ai credit suficient.
O optiune odata activata nu se poate anula. Doar activarea urmatoare se poate dezactiva.
Dezactivarea trebuie sa fie in meniul de credite sau apelezi la suportul uman (telefonic sau personal la caserie).