| 93Anna93 a întrebat:

Am cartela cosmote prepay. Vreau sa stiu daca pot da mesaje din Bulgaria in Romania fara sa am Roamingul activat? Daca nu, cum pot activa Roamingul?

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca nu ai roaming-ul activat nu poti trimite / primi mesaje sau apeluri cand nu esti in tara. Pentru activare suna la relatii cu clientii si cere activarea serviciului.

| 93Anna93 explică (pentru TiffanyღBJ):

L-am activat deja... oricum merci pentru raspuns. Primesti funda. L-am activat de la *100#.

1 răspuns: