| anonim_4396 a întrebat:

Am CD-ul Original The Sims 2.Si ma mancat sa iau CD The Sims 2 Double Deluxe de la p prietena.Cand am incercat sa il instalez imi zicea sa uinstallez The Sims 2 si cand incercam sa-l dezinastallez imi dadea o eroare.Asa ca eu am selactat totul si am dat Delete.Cand am incercat iar sa instalez The Sims 2 Double Deluxe sa instalat si cand am incercat sa intru a zis ca dezinstalez The Sims 2. L-am sters si apoi am incercat sa instalez iar The Sims 2 si acum cand vreau sa intru imi de Erroare si Scrie:
You are running the wrong version of The Sims 2. Please run instead.
Ce tr sa fac sa imi mearga iar jocul? Ma putezi ajuta?

Răspuns Câştigător
| Muresan_Filip_1996 a răspuns:

Mmm,incearca sa il faci iso si sal instaleji prin deamon tool, sau copazal si cauta un exe. rzor de instalare pentru ca la raor nu se inregistreaza jocu ca fiind instalt, est la fel cum l-ai copia gata instalat