| SakuraHaruno2810 a întrebat:

happy Am comandat ceva recent pentru prima data din Japonia prin EMS. Si as vrea sa intreb.Din moment ce am comandat prin EMS, inseamna ca coletul imi va fi livrat acasa? Asa am inteles de la altii dar intreb ca sa fiu sigura.

3 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Orice colet care costa mai mult de 10 dolari tii se opreste la vama si de acolo il ridici

| SakuraHaruno2810 explică (pentru DomnişoaraClannad):

Okay,mulltumesc. Smh. Nu m-ar deranja sa merg sa-l ridic de la vama dar posta vamala de aici e deschisa doar doua zile pe saptamana pentru doua ore -.- Deaia speram sa nu fie cazul sa ajunga la posta

| Botezatu_Fcsb_Marius_Gabriel_1992 a răspuns:

Din câte cred, s ar putea sa ți l aducă pana la vama și de la vama sa plătești curier sperat (posta roman, fan, cargus)