| anonim_4396 a întrebat:

Am cumpărat 2 bilete de avion acum 3 luni spre filipine. Problema e ca avem o escala în Turcia. Exact acolo unde au avut loc atentatele. Aeroportul este închis iar noi trebuie sa plecam în 6 zile. Credeți ca se va deschide? Ce posibilități avem pentru a ajunge la destinație?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-a redeschis: http://www.agerpres.ro/......k-09-18-10

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu cred ca l au inchis de tot, cred ca deja au dat drumul la zbouri... oricum in 6 zile ar trebui sa revina totul la normal.

legat de alte posibilitati astea ti le ofera compania aeriana sau agentia de turism depinde cum ai luat biletele