| nicole24 a întrebat:

Buna,am de citit pentru vacanta cartea "Florin scrie un roman" de Mircea Cartarescu si nu am gasit-o nicaieri, imi puteti spune de unde fac rost de ea?

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Nu se gaseste nicaieri pe internet, deci va trebui sa te multumesti cu rezumatul asta : http://referat.clopotel.ro/......11609.html

Macar nu mai trebuie sa irosesti timp citind intreaga carte :-j

1 răspuns:
| PinkClub a răspuns:

Da pe net "carti de downloadat" si acolo gasesti orice carte iti doresti!