| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

am facut un desen: http://imgur.com/IzVLT
si cealalta jumatate a hartiei este goala.imi puteti da niste idei sau poze care sa ma inspire ca sa umplu cealala jumatate?
funda cine ma ajuta...restul vot:)

3 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Poti desena pe cealalta parte o fata! Care parca ar vorbi cu ea sau una care da palma cu ea!
Poti desena un dulap cu haine de parca ar vrea sa aleaga ceva.

| AndreiDoMino a răspuns:

Hmmm ai putea face acea fata cum s-ar uita in oglinda dezamagita de ce vede( asa mi se pare)... asta e singura mea idee pentru ca fata aceea era trista.

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

Nu ca e trista...dar am desenat o buburuza in punctul ala negru...nu se prea observasad
pana acum sunt ok ideilehappy