| lays a întrebat:

am gasit pe TPU site-uri de pe care pot downloada obiecte pentru sims. explica cineva pe acolo cum trebuie descarcate si ce trebuie sa fac.numai ca eu in sims nu am folderul download ( http://www.TPU.ro/......i-gen-www/ )
am c-program files-ea games- sims 2 deluxe si de aici am 3 foldere base ep 2 si support.nici unul nu contine folderul "downloads". trebuie sa-l creez eu? am bagat ce am luat de acolo in f sims. dar nu le pot accesa. windows cannot open this file. ce sa fac? multumesc pentru rabdare:D

2 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Pai nu le poti accesa pentru ca trebuie sa ai winrar.

| oanna_7222 a răspuns:

Ia`ti de pe net winrar ca sa poti deschide diferite fisiere.