| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa intru pe facebookul meu dar nu merge pentru ca cineva mi-a schimbat parola! Va rog, ajutati-ma! Am incercat si acolo la "Ti-ai uitat parola " si nu merge!
Urgent! Va dau funda.

4 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Dai,,use my yahoo,, si iti scrii e-mailul, apoi intri pe e-mail si iti vei putea schimba parola.

| adrianpolice a răspuns:

Daca ai dat la "ti-ai uitat parola" introduci e-mail-ul apoi dai pe "use my yahoo! account"... logeazate pe yahoo messenger si vei putea sa iti schimbi parolawinking succes!

| SilvSilvana a răspuns (pentru adrianpolice):

Am dat la "ti-ai uitat parola", mi-am scris emailul si mi-a dat sa scriu un cod de la ei. Scrie : "Verifică-ţi adresa de e-mail - ţi-am trimis un mesaj cu un cod de confirmare din şase cifre. Introdu-l mai jos pentru a continua resetarea parolei. "
Ţi-am trimis codul la adresele:
k*********a@yahoo.com

Eu cum fac? Scriu codul ala care mi l-a dat ei? ca l-am scris si nu merge

| adrianpolice a răspuns (pentru SilvSilvana):

Pai scriel in casuta, dai enter si apoi iti intra direct 2 casute cu rete password si confirm new password.