| Fiction a întrebat:

Am incercat sa-mi fac un nou ID dar nu-mi accepta parola.Am incercat orice parola, dar imi apare invalid password si anuntul: Cannot include your name, ID, or the word "password". De ce? Plz am nevoie repede.

Răspuns Câştigător
| DAAAAN a răspuns:

Inseamna ca nu poti folosi cuvantul "password" sau numele tau sau IDul pe care l-ai ales in parola din motive de siguranta
adica ar fi prea usor sasi dea seama cineva caresi baga nasu prea mult in oala altuia sati afle parola

1 răspuns:
| Fiction explică:

Stiu, am incercat altceva, ca stiu si eu engleza.