| roxaa_5485 a întrebat:

Buna
am incercat sa trimit ceva pe mess poza melodie program si nu se incarca, asa imi arata A problem occurred while transferring the file
si cu numele pozei sau a melodieiat wits' end
Am crezut ca e de la net dar merge netul, si prietena mea care sta vizavi de mine ii merge la fel netul dar poate sa trimita orice
Am scanat azi virusii cu norton -antivirus dar degeaba
Cum pot rezolva?
funda si raspunsuri folositoarelove struck

2 răspunsuri:
| clau44 a răspuns:

Este de la meesenger, şi eu am mai întâmpinat aceste probleme. Dacă ai variantă mai veche de mess atunci încearcă o variantă nouă, poate aşa va funcţiona, dar fiţi atenţi să nu fie prea mare muzica, video sau pozele, altfel poate dura foarte mult.
Sau poate fi din serverul romanesc sau din cel străin.

| Ciprianch28 a răspuns:

Daca ai incercat sa trimiti un folder cu poze sau melodii probabil de aceea iti apare acel mesaj.incearca sa trimiti pe rand fisierele, daca nu functioneaza reinstaleaza messenger dar dupa ce il dezinstalezi sterge si foldeurl de la yahoo din c:program files apoi reinstaleaza daca problema persista anunta-ma.