| Cristianne a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Poate unii dintre voi ati auzit de "Wardstone Chronicles". Stiti cumva cand apar cartea a9a si a10a din "colectie"?
si Joseph Delaney spune cum ca ar fi o carte despre Alice Deane, prietena lui Tom si una Bestiarul Vraciului.Bestiarul Vraciului este cartea a10a.Si inca ceva, Destinul Vraciului (care am auzit ca ar fi cartea a 9a, scrie pe Wikipedia), cand aceasta carte apare, o sa apara in acelasi timp si cartea a 10a+"Alice Deane"? Bine, nu cred ca Alice Deane apare inca, parca Joe spunea ca inca o face, dar m-ati ajuta foarte mult daca mi-ati spune cand apar cartea a 9 a si a 10a. Fuuunditza maree cat casa, va implor, ajutati-ma, iubesc cartile astea.:*:*Multumesc, o zi buna!

1 răspuns:
| FallenAngel_1044 a răspuns:

Buna! Si mie imi plac foarte mult cartile si din cate am aflat, Destinul Vraciului si Bestiarul apar in toamna:)
M-am interesat pe internet...Te poti uita si tu pe unul din site`uri : http://booksvvorld.wordpress.com/......in-toamna/
De abia astept sa apara!:D...O zi buna si tie!