| alexandra_9303 a întrebat:

am nevoie de ajutor. Mi-am schimbat numele la messenger si as vrea ca la toti cei din lista mea sa le apra noul meu nume dar nu stiu cum. va rog mult dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Ai messengerul deschis, da? În bara de sus scrie " Actions ". Dă click pe el, apoi pe " Send my Contact Details ". Selectează toţi oamenii din lista aceea, apoi Next şi, în cele din urmă, Save and Close.

11 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Deasupra listei si a numelui, ai "Actions" si apoi " Send my contact details ". Dai click acolo, iar daca vrei la toata lista, dai click pe " Next " si bifezi noul nume pe care il ai in momentul respectiv, apoi click pe " Finish " si ai terminat.

Sper ca te-am ajutat!happy

| Dannyjj a răspuns:

Dai mass la toti in care zici ca ti-ai schimbat numele si sa iti dea accept la actualizarea ta de nume apoi selectezi toata lista si apesi Ctrl+C scrii acolo la name si last name cum vrei sa apara numele dai finish, si la toti le apare actualizarea ta de nume de trebuie sa dea accept.

| Irmmma a răspuns:

Pai dai click sus unde scrie-''actions'' si dai ceva de genu:"Send my Contact details" apoi selectezi toata lista si o sa le apara un mass si apoi le va aparea numele tau nou. Vreau fundita!

| nona14 a răspuns:

Dai click pe ACTIONS si apoi pe SEND MY CONTACT DETAILS si care accepta o sa ii apara numele tau cel nou

| dsada a răspuns:

Care sunt deschisi ii rogi sa apese ctrl+shift+r deodata si iti va aparea ce nume sa le apara lor

| aragon18 a răspuns:

Din meniul messengerului, actions - send my contact detalies, selectezi toata lista, dai next, save and close, finish, si gata happy

| ConstiintaTa a răspuns:

Pai le dai tutturor mesaj, sau iti lasi schimbat numele ca o sa le apara

| danaalexandra00 a răspuns:

Gasesti sus un buton "Actions" si apoi dai la "Send My Contact Details" sau Ctrl+Shift+C apoi selectezi celor carora vrei sa le trimiti dai next scrii cum vrei sa le apara si dai "Finish" si gata
sper sa reusesti

| kytty a răspuns:

Bunahappy

pai... dai click dreapta pe fiecare utilizator, apoi SEND MY CONTACT DETAILS, apoi FINISH

sper ca te-am ajutat

| sellyyy a răspuns:

Le spui tuturor printr-un mass sa dea CTRL+SHIFT+R sau CTRL+SHIFT+C... ei vor da tu vei da ok ei vor da accept si deja ai numele schimbat. sper ca ti-am fost de ajutor(fundita plzz thinking)

| Sophii a răspuns:

Selectezi toata lista, dai click dreapta si pe Sent my Contact Details apoi scrii numele si dai save and closa apoi finish.