| iuandfto a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreau sa incerc sa fac niste obiecte de imbracaminte dar nu am ideei si nu prea stiu cum. Daca stii niste situ-ri sau aveti ideei va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| nauca a răspuns:

Stiu ca revistele Burda aveau tipare inauntru pentru modelele de haine prezentate in revista. Totusi, cred ca inainte de a croi ceva, trebuie sa iti perfectionezi cusutul si, eventual, sa iti iei o masina de cusut.
Poti sa mai cauti info pe site-urile de DIY (do it yourself).

Succes!