| Diiana232997 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru.Sa va explic:eu am avut un id, iar cu adresa de e-mail(adica id-ul+@yahoo.com) mi-am facut un cont de hi5. Dupa catva timp id-ul mi-a fost spart desi contul de hi5 a ramas cu aceeasi adresa de e-mail.Cu timpul mi-am uitat parola de la hi5, nu stiu daca mi-am uitat-o eu(pentru ca eram mai mica si mi le tot schimbam) sau daca nu cumva mi-a schimbat-o cel care mi-a spart si parola de la id.Acum mi-am facut un alt id si un alt cont de hi5, dar acel cont de hi5 pe email-ul id-ului spart mai exista inca si eu vreau sa-l sterg cumva, sa sterg pozele, orice pentru ca am niste poze in el de acum vreo 3-4 ani cand eram mica si chiar daca atunci imi placeau acum le consider urate, penibile.Are cineva vreo idee daca as putea sa fac ceva?sadVa rog orice idee! Daca se poate face cevastraight face!

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Bunăhappy

Îţi poţi recupera parola id-ului răspunzând la întrebările [dacă le mai ştii] pe care le-ai ales când ţi-ai făcut id-ul.

Intri pe Y! M şi dai jos, la "Forgot my pw". De acolo, e simplu.

Asta dacă mai ştii întrebările şi răspunsurile.

P. S-De spart parola, n-are cum! Nu e program. Poate ai zis-o la cineva, şi acel cineva a făcut ce a făcut. Sau, puţin probabil, ţi-a ghicit-o cinevahappy

După ce recuperezi parola id-ului, recuperezi şi parola de la hi5. Ştergi poze, şi Voila!laughing

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Daca ai uitat parola si nu ti-o amintesti nu ai nimic de facut. Daca ti-a spart-o cineva...si dupa a schimbat-o pers.respectiva tot nu ai ce face(poate are sufletul bun si nu va face cine stie ce cu pozele). Mai incearca cu parolele care le puneai de obicei(mai demult) sper ca te-am ajutat.bafta multa. fundita?