| RalluRal a întrebat:

Am nevoie de idei pentru desen. Trebuie sa fac un afis de teatru sau o coperta de carte, dar nu am nici o idee...
Ma ajutati voi?
Dau

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu stiu ce gusturi ai in materie de citit,dar sigur exista macar o carte care ti-a placut sau cateva...
In mod sigur cunosti si piese de teatru.
Alege una singura din toate si,daca e carte, imagineaza-ti ce ti-ar place sa vezi pe coperta ei, daca e o piesa de teatru, gandeste-te cum ar trebui sa fie afisul ca sa-ti placa si sa te atraga.
E foarte frumoasa ideea, cauta ceva care iti place si coperta ta va fi o reusita!
Spor si inspiratie!