| AnaAreAlune a întrebat:

Am nevoie de niste idei de majorat. In 2 luni fac 18 si nu stiu cum sa ma organizez. Voiam sa il fac acasa pentru a fi petrecerea mai lejera, lumea sa stea peste noapte sa doarma, dar acasa nu il pot face. M.am gandit si la varianta cu inchirierea unei vile, dar ar costa cam mult. Bugetul as vrea sa fie undeva pe la 2000 lei, maxim 2500. Orice idee este bine venita!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este doar o cifră 18 ani de ce trebuie sa i dai atîta importanță, cu petreceri sofisticate bani aruncati degeaba, toate sunt foarte scumpe si nu merită o banală zi de nastere atîta efort financiar. Esti fată sau băiat?

| AnaAreAlune explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fata. Petrecerea in sine la vila nu mi se pare atat de sofisticata. Doar faptul ca trebuie sa inchiriez o vila. Tocmai de asta vreau la casa/vila sau un loc de genul. La restaurant e mult mai sofisticat dupa parerea mea.

| Sofer a răspuns:

Acasă ar fi bine laughing cu părinți plecați. Mega party și toată lumea doarme pe jos.

| AnaAreAlune explică (pentru Sofer):

Ar fi cel mai bine laughing Dar nu se prea poate