| CreatzzaHaha a întrebat:

Am nevoie de niste probe pentru un concurs pe echipe big grin nu e miss boboc. e doar un concurs cu alta clasa. Funda pentru cele mai bune idei!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Buna!
- proba de cultura generala (se pun intrebari, iar cea mai rapida echipa si cu raspunsul corect castiga)
- proba de recunoastere a personajului (unul imita ceva, un urs happy un fotbalist, etc, echipa care ghiceste castiga)
- aruncarea la tinta (e foarte simpla, cineva tine un fes sau ceva rotund (cerc) iar 5 reprezentati arunca cu o portocala de la o anumita distanta, echipa care inimereste de cele mai multe ori castiga)
- proba de sport (viteza pe 50 m)
- karaoke (asta daca aveti si juriu)
- lapte gros laughing

1 răspuns:
| IoNuTz95MiLoS a răspuns:

Concurs la volei la alergari cu stafeta puteti sa vedeti daca sunteti mai destepti ca ei cu un concurs de mate romana istorie sport etc