| StefaniaNeagu a întrebat:

Am nevoie de o optiune cu internet nelumitat pe Orange, ma-ti putea ajuta? Si daca se poate sa-mi spune-ti si un pret! big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Doar la abonament happy
noul abonament Internet Unlimited 8

trafic nelimitat
internet la viteze de pana la 3, 6 Mbps pentru primul GB si de 128 Kbps dupa primul GB

cu 8 euro/luna (TVA inclus)

avantaje in plus pentru Internet Unlimited 14, 21 si 58

1000 minute in retea pe telefonul dumneavoastra mobil, cate 500 minute pe an
laptopul ASUS EeePC 1001PX la 149 euro impreuna cu abonamentul Internet Unlimited 14, la 99 euro impreuna cu Internet Unlimited 21 si la 1 euro impreuna cu Internet Unlimited 58, pe 24 luni
Bafta kiss

1 răspuns:
| edyboy a răspuns:

Are acu digi o oferata faina cu net nelimitat la doar 5, 4 euro abonament lunar si ai net nelimitat, minute nationale nelimitate, minute in retea nelimitate, si minute internationale nelimitate so good luck