| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de sfaturile voastre in legătură cu o situatie. Azi ma plimbam si dintr-odată a aparut o femeie cu parul verde, ruj negru si îmbrăcată in negru cu o geanta mare in spate. Credeam ca e o simpla femeie care asculta rock pana s-a apropiat de mine si prietenii mei. De fiecare om de care se apropia casca foarte mult ochii si ori scotea limba ori ridica mana; cu "ghearele" gen. Ce credeti ca e cu ea? O tipa gotică, posedată? Vreau răspunsuri serioase, va rog.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate vreo viitoare studentă la Artă Teatrală își susținea probă practică. ))

| NoBodyOriginal a răspuns:

Posibil se droga sau vorba ta, era gotica!