| DeMi0806 a întrebat:

Am o intrebare, la o sală de bowling, se închiriază întreaga sală, pe oră sau doar o pista/un culoar pe care arunci? Va rog, fara comm.uri rautacioase.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inchiriezi cat vrei, la extreme intreaga sala sau numai o pista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Închiriezi în funcție de câte persoane sunteți că vă grupează pe piste. Evident că poți închiria toată sala dar și prețul va fi pe măsură

| Henrypericolpublic a răspuns:

Un culoar sau doua sau pe câte joci sau dacă mâini prieteni cu care sa joci.Dar nu cred ca e posibil sa închiriezi toată sala.