| Loras a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au mai fost la un concert la Arena Nationala: daca o persoana a luat bilete pentru un intreg grup, aceasta persoana trebuie sa fie prezenta la accesul fiecarui membru al grupului (luand in considerare ca are numele pe bilete)? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

Salut! in mod normal, ar trebui sa va dea fiecaruia biletul care va apartine, chiar daca nu e luat de voi, el nu e nevoie sa va insoteasca

| Loras explică (pentru Lina1993):

Chiar daca apare numele persoanei respective pe bilete?