Întrebare recomandată | TheDarkDragon a întrebat:

Buna, am o intrebare pentru cei din Brasov.Pe autobuzul 17B, cel care merge pana la Timisul de Jos, poti circula si cu abonamentul de la scoala, sau este ca autobuzul de poiana si trebuie bilet specia?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti trebuie bilet. Ca cel de Poiana. Abonamentul pe care il ai este pentru oras.

| ROBLOXIsTheBest2091 a răspuns:

Daca abonamentul are picioare nu poti trebuie sa iei unu cu aripi si sa il arunci si iti aduce un milion de leihappy dau funda.

| TheDarkDragon explică (pentru ROBLOXIsTheBest2091):

Ai nevoie de consiliere?

| darrio2007 a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Are sigur.