Întrebare recomandată | brianalex05 a întrebat:

.am o intrebare pt.parintii care sunt preocupati de un stil de viata activ si sanatos al copiilor lor.Sunt o mama din Oradea, am o fiica de 13 ani si caut cu disperare sa-mi duc fiica sa faca un sport si din pacate in Oradea optiunile sunt limitate. O intereseaza gimnastica,street dance,balet, etc..rog din suflet daca cineva are cunostinte despre o locatie/curs/club sa-mi lase un mesaj cu aceasta informatie....multumesc tare mult!

7 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Vin si eu cu o propunere care sper sa fie de folos. Sau puteti incerca la scolile de dans pe care le vedeti prin oras

https://www.facebook.com/......785977011/

| brianalex05 explică (pentru RainmakerX):

Multumesc frumos pentru. ajutor, am intrat si eu pe aceste site uri dar din pacate nu am gasit ceea ce cautam...ea isi doreste mai mult balet-gimnastica

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Oaw ce fain, as fi vrut si eu sa am o mama ca tine, care sa ma duca sa fac un sport. Din pacate nu te pot ajuta pentru ca nu sunt din oradea, pot sa iti spun doar sa incerci si pe Facebook. Poate sunt grupuri gen : anunturi din oradea sau vanzare-cumparare oradea.
Bafta happy

| brianalex05 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Iti multumesc pentru apreciere cat si pentru sugestii, am sa incerc.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru brianalex05):

Aaa sau mai poti incerca la casa de cultura din oradea, acolo se mai fac de obicei diferite cursuri pentru copii. Cel putin asa se face la mine in oras.

| brianalex05 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Am incercat dar fara succes...