| DDN a întrebat:

Am o intrebare si sper ca ma puteti ajuta cu o informatie. N am calatorit niciodata cu trenul si as vrea sa merg din Bucuresti pana in Hunedoara. Stiti cam cate ore dureaza aceasta calatorie, daca m as putea intoarce in Bucuresti in aceeasi zi si cum stiu ca am ajuns in Hunedoara.

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

In jur de 9 ore. Nu cred ca poti. Ai noroc daca prinzi toate legaturile sa ajungi in hunedoara. Uite-te pe CFR calatori.ro

| CuriousStuff a răspuns:

Ti-am mai raspuns la intrebare. Pe bilet scris si la ce ora ajungi, te poti pregati, cu jumatate de ora inainte sa ajungi poti sa intrebi contrololul cate statii mai sunt inainte de statia ta, sau cum se numeste statia dinainte, cand vezi statia sa incepi sa te pregatesti si sa stii ca la urmatoarea cobori.