| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare : Stiti o aplicatie pentru IPhone si gratis, care sa te ajute la filmat videoclipuri, dar sa aiba buton de pauza? Adica : filmezi, iar apoi faci o pauza, filmezi din nou....etc. pana cand termini videoclipul.Ca si la vine-uri. se filmeaza pe el/ea, face pauza, continua filmarea, dar filmeaza; pisica, sau orice nu conteaza. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

De ce sa-ti trebuiasca o astfel de aplicatie cand poti filma cu una simpla mai multe bucati dupa care sa le lipesti intr-un program gen Movie Maker?hee hee

| anonim_4396 explică (pentru miTzuliK93):

Stii de ce? Pentru ca eu sunt o persoana nerabdatoare! Nu pot astepta, si nu am atata rabdare! happy De aceea! laughing)

1 răspuns: